Kontakt - Kudy k nám

Jedete-li z Prahy

Z Prahy vyjeďte po Karlovarské ulici – má číslo E48 – směr Karlovy Vary, Hostivice. Projeďte bez odbočování Hostivice a Jeneč. Za Jenčí na první křižovatce odbočte doleva na silnici č. 201 – směr Křivoklát, Unhošť. Unhoští projedete přes dvě náměstí rovně po hlavní, pak odbočte doleva (Křivoklátská ulice – směr Křivoklát, Beroun. Následuje obec Unhošť – Amerika. Tam na křižovatce odbočte doleva – směr Beroun, Chyňava a dál jeťe po hlavní silnici až na Nouzov. Projeďte Nouzovem až na „náměstíčko“ s autobusovými zastávkami a volnou plochou vpravo, zahněte doprava a jste v ulici U Hájovny. Před sebou po pravé straně již uvidíte velkou bílou budovu s nápisem U Spalů – to je restaurace u našich studií SONO records.
(od kraje Prahy jste ujeli 16 km)

Jedete-li např. od Brna (po dálnici D1)

Sjeďte z dálnice na okruh č. E50 – směr Karlovy Vary, Chomutov. Jeďte stále po okruhu až na sjezd 26 – směr Karlovy Vary, Hostivice. Projeďte bez odbočování Hostivice a Jeneč. Za Jenčí na první křižovatce odbočte doleva na silnici č. 201 – směr Křivoklát, Unhošť. Unhoští projedete přes dvě náměstí rovně po hlavní, pak odbočte doleva (Křivoklátská ulice – směr Křivoklát, Beroun. Následuje obec Unhošť – Amerika. Tam na křižovatce odbočte doleva – směr Beroun, Chyňava a dál jeťe po hlavní silnici až na Nouzov. Projeďte Nouzovem až na „náměstíčko“ s autobusovými zastávkami a volnou plochou vpravo, zahněte doprava a jste v ulici U Hájovny. Před sebou po pravé straně již uvidíte velkou bílou budovu s nápisem U Spalů – to je restaurace u našich studií SONO records.

Jedete-li např. od Plzně (po dálnici E50)

Sjeďte na EX14 – Beroun východ. Na první křižovatce zahněte doleva – směr Beroun, Kladno. Jedete až do Berouna, přejedete dvoje koleje a na první světelné křižovatce zahnete doprava (zde chybí označení směru, nepřejedete řeku). Jeďte až k odbočce – směr Kladno, Chyňava č. 118. Zahněte doprava přes koleje a pak už stále po hlavní přes obce Železná, Chyňava a Malé Kyšice, až na Nouzov. Projeďte Nouzovem až na „náměstíčko“ s autobusovými zastávkami a volnou plochou vpravo, zahněte doprava a jste v ulici U Hájovny. Před sebou po pravé straně již uvidíte velkou bílou budovu s nápisem U Spalů – to je restaurace u našich studií SONO records.

Jedete-li např. od Karlových Varů (po dálnici E48)

Sjeďte na EX16 – Kladno – Rozdělov, Velká Dobrá, Beroun. Na první křižovatce zahněte doprava – směr Beroun, Unhošť, Kyšice. Projedete Braškov – Valdek a přijedete do Kyšic. Tam odbočte doprava na silnici č. 118 – směr Beroun. Obcí Unhošť Amerika projeďte rovně – směr Beroun, Chyňava a dál jeďte po hlavní silnici až na nouzov. Projeďte Nouzovem až na „náměstíčko“ s autobusovými zastávkami a volnou plochou vpravo, zahněte doprava a jste v ulici U Hájovny. Před sebou po pravé straně již uvidíte velkou bílou budovu s nápisem U Spalů – to je restaurace u našich studií SONO records.

Jedete-li z letiště Praha – Ruzyně

Jeďte – směr Centrum. Najedete na dálnici č. 1. Z dálnice odbočte až na sjezdu č. 26 – směr Karlovy Vary, Hostivice. Projeďte bez odbočování Hostivice a Jeneč. Za Jenčí na první křižovatce odbočte doleva na silnici č. 201 – směr Křivoklát, Unhošť. Unhoští projedete přes dvě náměstí rovně po hlavní, pak odbočte doleva (Křivoklátská ulice – směr Křivoklát, Beroun. Následuje obec Unhošť – Amerika. Tam na křižovatce odbočte doleva – směr Beroun, Chyňava a dál jeťe po hlavní silnici až na Nouzov. Projeďte Nouzovem až na „náměstíčko“ s autobusovými zastávkami a volnou plochou vpravo, zahněte doprava a jste v ulici U Hájovny. Před sebou po pravé straně již uvidíte velkou bílou budovu s nápisem U Spalů – to je restaurace u našich studií SONO records.

Počítadlo: 799745 unikátních návštěvníků, 808848 návštěv, 1188533 hitů
 

Warning: Unknown: Your script possibly relies on a session side-effect which existed until PHP 4.2.3. Please be advised that the session extension does not consider global variables as a source of data, unless register_globals is enabled. You can disable this functionality and this warning by setting session.bug_compat_42 or session.bug_compat_warn to off, respectively in Unknown on line 0