Studia - Studio 1 - O studiu

Nabízí na zhruba 582m2 studio, dokonalou režii vybudovanou okolo legendárního Pultu NEVE VR 48, dvě další oddělené místnosti a bar.

Studio je na ploše 285m2 a je 8m vysoké  Břidlicová dlažba  v kombinaci se dřevem a pískovcem v různých úhlech na stěnách, vytváří skvělé akustické prostředí. Je vhodné k natáčení  všech žánrů od rocku, lidové hudby, jazzu atd. až po nahrávky vážné hudby,do velikosti orchestru o cca. 100 členech.

klikněte pro detail
Režie
    
klikněte pro detail
Nahrávací místnost

Studio je zaplaveno denním světlem a čerstvým vzduchem. Ve studiu jsou dvě pohyblivé stěny, díky kterým lze měnit akustika místností a tři oddělené nástrojové komory. Ve studiu tak můžete používat až 5 akusticky oddělených míst a různou akustiku. Interiér studia vytváří kreativní atmosféru.

klikněte pro detail
Nahrávací místnost

Podobnou atmosféru najdete i v bezhlučně klimatizované režii, také s denním světlem. Srdcem této režie je mixpult zn. NEVE serieV 96 input/48 channel console,automatizovaný motorizovanými fadery systemu NECAM 96. Při konstrukci této režie byly použity nejmodernější poznatky z oblasti akustiky. Monitory TANNOY  DMT 215  II  jsou umístěny na milimetr přesně. Režie nabízí i 5.1 monitoring provedený pěti reproboxy Yamaha NS 10 N a subwoferem. Dále zde můžete použít ještě GENELEC 1037A,YAMAHA NS –10 a další dva páry komerčních reproboxů. Můžete zde natáčet do 24 track OTARI MTR-90III bez nebo s DOLBY SR  a také můžete použít 192-track PROTOOLS HD III na G5 4x2.5 G až 192 Khz s převodníky APOGEE AD/DA 16 32in/out. Celkem více než 220 stop plně synchronních, jak mezi sebou,tak se všemi ostatními profesionálními audio a video standardy. Mastering je zde samozřejmě možný do všech standardních formátů, včetně 1/2˝ inch. Patching systém v režii obsahuje i více než 150 tie lines, AES/EBU, SCSI, MIDI, World Clock, TC, video sync a další signálové cesty.Tento fakt umožňuje klientům s nejrozmanitějším obsazením a nástroji snadné a rychlé propojení.Seznam rozsáhlého vybavení  kvalitními dynamickými i digitálními procesory,mikrofony a vintage instrumenty typu Hammond Vox Fender apd. najdete na separátním equipment listu SONO 1.

klikněte pro detail
Kvarteto

A jedna  věc je stoprocentní. Váš mix bude i mimo studio znít tak dobře, jako v něm!

klikněte pro detail
Odpočinková místnost

V Sono 1 najdete  také odpočinkovou místnost s kuchyňkou-barem  a to i  přesto, že do vlastní restaurace je to jen 10 metrů. Je to z toho důvodu, aby každé studio zůstalo privátní do té míry, kterou si klient přeje.

Počítadlo: 799747 unikátních návštěvníků, 808850 návštěv, 1188535 hitů
 

Warning: Unknown: Your script possibly relies on a session side-effect which existed until PHP 4.2.3. Please be advised that the session extension does not consider global variables as a source of data, unless register_globals is enabled. You can disable this functionality and this warning by setting session.bug_compat_42 or session.bug_compat_warn to off, respectively in Unknown on line 0